Off topic: malo prijeratnog humora......
Thread poster: Nedzad Selmanovic
Jul 10, 2005

.......... a stvarno nikom ne skodi
https://depts.washington.edu/llc/olr/croatianserbian/index.php


 
Natasa Grubor
Natasa Grubor  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 16:18
Member
English to Serbian
+ ...
prijeratni humor... Jul 19, 2005

Iako je, kako kazete humor prijeratni, ja se i sada od srca smijem svaki put kad gledam Nadrealiste. Na zalost imam samo par epizoda, pa mi je ovaj link dragocjen.

Hvala


 
Mihailolja
Mihailolja
United Kingdom
Local time: 15:18
Ukrainian to English
+ ...
Super stvar Jul 21, 2005

Svaka ti cast Nedzade sto si to nasao, vrlo smesno.

Mozes le naci jos tih nadrealste negde na internetu? ( mislim na snimke )

mihailo


 
Nedzad Selmanovic
Nedzad Selmanovic
TOPIC STARTER
TLN Jul 21, 2005

Mihailolja wrote:

Svaka ti cast Nedzade sto si to nasao, vrlo smesno.

Mozes le naci jos tih nadrealste negde na internetu? ( mislim na snimke )

mihailo


Nema na cemu. Na zalost, nisam u poziciji da imam puno slobodnog vremena, jer se u zadnjih godinu dana radim unutar CITS (communication and information technology section)sekcije UN misije na Haitiju i radim dva posla - Asset Management i Networking. Na ovaj link sam slucajno nabasao i odlucio da ga podijelim sa, kako mi to u Bosni kazemo, ostalom rajom. Kod kuce imam dvije VHS kasete sa eizodama Top Liste Nadrealista (TLN), ali po povratku imam namjeru da kompletiram sve epizode. Mozemo ostati u vezi i kad budem sakupljao ostale epizode mogu da vam pomognem da nabavite ono sto i ja budem trazio. Ako bas hocete, mozete stream-ovati na netu (ne preporucujem jer je illegal), pretrazujuci sa key words TLN, Nadrealisti, Primus, ili putem P2P servisa (ni to ne preporucujem jer je partially illegal).

Sve najbolje


 
Nedzad Selmanovic
Nedzad Selmanovic
TOPIC STARTER
TLN Jul 22, 2005

Natasa_C wrote:

Iako je, kako kazete humor prijeratni, ja se i sada od srca smijem svaki put kad gledam Nadrealiste. Na zalost imam samo par epizoda, pa mi je ovaj link dragocjen.

Hvala


Kao sto vec napisah Maihailu, imam namjeru da kompletiram sve epizode. Nadam se da cemo se uzajamno pomagati po tom pitanju.
Sve najbolje


 
vorloff
vorloff
Bosnian to English
+ ...
Yeah, that was great! Jul 22, 2005

Thanks for sharing that, Nedzad. Classic! I needed a good laugh, and would really like to include the Crnski language in my repertoire. Gorski and Hercegovacki wouldn't be bad to know, either. That would bring my languages up to eight, and then maybe I could apply for Mensa membership! I better start studying...

Vera

Nedzad Selmanovic wrote:

.......... a stvarno nikom ne skodi
https://depts.washington.edu/llc/olr/croatianserbian/index.php[/quote]

 
RINA LINGUISTIC SERVICES, Katarina Radojevic- Mitrovic
RINA LINGUISTIC SERVICES, Katarina Radojevic- Mitrovic  Identity Verified
Serbia
Local time: 16:18
English to Serbian
+ ...
TNL Aug 12, 2005

Ovo Vam je bilo fantasticno. Hvala za link. I ja imam VHS snimke TLN, a i neke druge, poput Indexovog Radio Pozorista, pa verujem da cemo nekako sakupiti sve to skupa i podeliti sa ostalim zainteresovanim ljudima.

Nisam se ni najmanje prevarila u proceni, sta kazete? Znate na sta mislim? Puno pozdrava i jos jednom hvala ( hvala i za komentar sa Kudoz-a).

Srdacan pozdrav,

Rina


 
Nedzad Selmanovic
Nedzad Selmanovic
TOPIC STARTER
TLN Aug 21, 2005

Bas ni najmanje. Mozda malo, ali matematicki gledano, moze se zanemariti. Lingvisticki gledano, trebao bih se prvo konsultovati sa Dr. Zarez Stjepanom ali mislim da bi se i bez konsultacija Dr. Zarez opredijelio za matematicku varijantu.

Rina1 wrote:

Ovo Vam je bilo fantasticno. Hvala za link. I ja imam VHS snimke TLN, a i neke druge, poput Indexovog Radio Pozorista, pa verujem da cemo nekako sakupiti sve to skupa i podeliti sa ostalim zainteresovanim ljudima.

Nisam se ni najmanje prevarila u proceni, sta kazete? Znate na sta mislim? Puno pozdrava i jos jednom hvala ( hvala i za komentar sa Kudoz-a).

Srdacan pozdrav,

Rina


 
Natasa Grubor
Natasa Grubor  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 16:18
Member
English to Serbian
+ ...
TLN Sep 7, 2005

Evo jos jednog linka za fanove nadrealista. Ja ga nisam uspjela otvoriti, ali sad sam usred "velikog spremanja" kompjutera, pa sam vjerovatno obrisala i ono sto ne treba.

http://www.zafrkancije.co.yu/mp3/

Naravno, sto se tice saradnje i razmjene - tu sam. Ako ikada naletite (ili neko vas) u Banjaluku, samo se javite i narezacu vam epizode koje imam.


 
Aleksandra Mandrapa
Aleksandra Mandrapa  Identity Verified
Local time: 09:18
English to Bosnian
+ ...
Jos malo TLN Oct 10, 2006

Mozete ih naci i ovdje na youtube:

http://www.youtube.com/results?search_query=Top%20Lista%20Nadrealista&search=Search

Puno pozdrava


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


malo prijeratnog humora......


Translation news in Serbia





Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »