Rečnici, gramatike, pravopis
Thread poster: Daniela Slankamenac
Daniela Slankamenac
Daniela Slankamenac  Identity Verified
Serbia
Local time: 13:51
English to Serbian
Mar 19, 2016

Kolege, na ovom linku možete da preuzmete rečnike, gramatike, pravopis (Šipka, Klajn, Prćić...). Odlična kolekcija
http://1drv.ms/1XCR7IL

Pozdrav,
Daniela


 
Aida Samardzic
Aida Samardzic  Identity Verified
Serbia
Local time: 13:51
English to Serbo-Croat
+ ...
rečnici, gramatike, pravopis Mar 19, 2016

Draga Daniela,

Hvala velika, ovo je fantastično!

Veliki pozdrav,
Aida


 
Daniela Slankamenac
Daniela Slankamenac  Identity Verified
Serbia
Local time: 13:51
English to Serbian
TOPIC STARTER
Rečnici, gramatike, pravopis Mar 20, 2016

I ja sam bila oduševljena, Aida, kada sam videla ovu zbirku na jednom mestu. Alat
Link sam dobila od koleginice, prof. srpskog. Drago mi je ako će biti od koristi.

Pozdrav svima i svako dobro.

Daniela


 
Vesna Maširević
Vesna Maširević  Identity Verified
Serbia
Local time: 13:51
Member (2011)
English to Serbian
+ ...
Svaka čast Daniela Mar 21, 2016

na nesebičnom deljenju blaga!

Dosta toga već imam ali, čim nađem vremena da pogledam detaljnije, sigurna sam da ću pronaći "svašta nešto" zanimljivo. Kopiranje izgleda nije dozvoljeno, pa se nadam da će zbirka, bar još neko vreme, ostati tamo gde je...


 
Daniela Slankamenac
Daniela Slankamenac  Identity Verified
Serbia
Local time: 13:51
English to Serbian
TOPIC STARTER
Rečnici, gramatike, pravopis Mar 21, 2016

Biće mi drago ako nađeš nešto zanimljivo, Vesna. Ne znam kakva je "politika" i do kada će biti moguće preuzimanje. Meni su ova elektronska izdanja jako zgodna kada putujem, tako da sam preuzela sve što bi moglo biti od koristi.

Cheers


 
SI-CRO
SI-CRO
Slovenia
Local time: 13:51
Slovenian to Croatian
+ ...
Hvala! Apr 24, 2016

Hvala na ovome, iako prevodim na hrvatski i slovenski. Pa ako bi bilo nešto slično i za hrvatski, bilo bi super. Možda netko zna?

Pozdrav svima,
Milica


 
milenanis
milenanis
Serbia
Local time: 13:51
English to Serbian
+ ...
Not available May 14, 2018

Kolege, ja ne mogu da otvorim link, kaze da vise ne postoji. Da li mozda postoji neki drugi link sa recnicima? Hvala unapred

 
itchi
itchi
Serbia
Local time: 13:51
English to Serbian
+ ...
Isti problem Jul 24, 2018

milenanis wrote:

Kolege, ja ne mogu da otvorim link, kaze da vise ne postoji. Da li mozda postoji neki drugi link sa recnicima? Hvala unapred


Najpre, hvala Danieli za prvobitni link. Malo sam zakasnio i on više nije važeći, može li neko od kolega i koleginica da mi pošalje zbirku preko Wetransfer, Dropbox, Googledrive ili sličnog sistema. Ako je brzina otpremanja problem, možemo se naći u Beogradu da presnimim na laptop ili eksterni HDD.

Srdačan pozdrav,
Ivan


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Rečnici, gramatike, pravopis


Translation news in Serbia





Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »